Missouri linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Chat ^^
Õhtul EmptyEsm 03 Juun 2013, 19:53 by Katelyn Rose Hill

» Pildiohver.
Õhtul EmptyKolm 10 Apr 2013, 17:03 by Caroline Night

» Pauline Nellie Night (pooleli)
Õhtul EmptyKolm 10 Apr 2013, 16:34 by Pauline N. Night

» Liam kolib sisse
Õhtul EmptyLaup 30 Märts 2013, 11:49 by Liam J. Payne

» Felix'i seksikad pildid
Õhtul EmptyNelj 28 Märts 2013, 21:09 by Felix Cooper

» Trummar uksetaga
Õhtul EmptyKolm 27 Märts 2013, 17:22 by Liam J. Payne

» Tristani kodu (Majakaaslaseid?)
Õhtul EmptyPüh 24 Märts 2013, 20:51 by Felix Cooper

» Ameti ankeet
Õhtul EmptyPüh 24 Märts 2013, 20:51 by Felix Cooper

» Ruth Payne
Õhtul EmptyPüh 24 Märts 2013, 17:08 by Katelyn Rose Hill

» Fex'il on jälle kõht tühi
Õhtul EmptyLaup 23 Märts 2013, 20:45 by Liam J. Payne

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(23) oli siin foorumil Kolm 22 Juun 2022, 23:47

Õhtul

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Õhtul Empty Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 16:00

Õhtu oli tavaliselt aeg, mil oli näha inimesi pargis jalutamas. Mõned emad koos enda lapsega või lastega. Mõni värske paar, kes jalutasid aegalselt ning hoidsid üksteise kätest kindlalt kinni. Eriti meeldis inimestele tulla päikeseloojangu ajal, kuna mõnest kohast on näha üpriski kaunist vaadet. Ning see on romantiline. Kuid kuna päike oli see, mis õhku liigselt soojendas, otsustas Katy võtta ette jalutuskäigu, kui päike oli loojunud.

Sammudes vaiksete sammudega mööda laia teerada ümber pargi, oli seal vaikne. Kui välja arvata mõned noortekambad, kes õhtuti pargis koos aega veedavad. Oli üsnagi hämar, kuid päike kumas veel kergelt silmapiiri tagant. Kathy ei suutnud isegi enam kokku lugeda, mitu tiiru ta ümber pargi juba teinud on. Märgates eemal, pargi ääres, üht purskkaevu, kuhu pole õnneks rahvas juurde kogunenud, võttis näitsik istet selle äärel. Kinnitanud mõtliku pilgu purskkaevu veele, ei pannud ta enam ümbritsevat tähelegi.

OT: Vaba, keegi kutt võiks liituda Smile
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 17:17

OT: Ma teen kohe tutvustuse ära, aga ma ei saanud lubada, et keegi selle teema ära näpsab.

Alex oli tulnud pargi rulatama. Nähes mingi kenat neidu purskaeva äärel, võttis Jake omale rula kätte ja jalutas neiu juurde. "Hei, Alex Jacob," ütles ta ja naeratas tüdrukule.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 17:22

Esimese asjana, kui Kathryn tolle kuti poole pilgu pööras, oli tema rula, mis tegi kuti tunduvalt atraktiivsemaks. Võimalik, et too teab tema venda Jamesi, kes on samuti skeiter. "Hei. Kathryn," lausus tüdruk naeratades. Ta ei hakanud hüüdnimesid juurde lisama, las kutsub, kuidas soovib. "On sul kombeks tulla üksinda istuvate tüdrukute juurde ja ennast tutvustada?" uuris Kath mängleva pilguga. Ta ei mõelnud seda üldse pahaga, pigem huumoriga.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 20:38

"Tore tutvuda," ütles poiss naeratades. "No, kui nad on ilusad ja näivad välja nii üksikud," lausus Al ja pilgutas silma. "Tegelikult mul endal oli ka igav," mainis ta veel juurde. Siis võõtis Jake oma rula, pani selle maha ja istus sellele peale. Tüdruku kõrvale ta kohe ennast sobitama ei hakanud, äkki tunneb ennast veel ebameeldivalt või mine sa tea.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 20:43

Kath naeris selle peale irooniliselt. "Ja sa kipud kohe arvama, et ma olen üksik?" küsis neidis. Ta lihtsalt noris, aga mitte pahaga. Kutt lihtsalt tundus selline, kes mõistab nalja. "Võib-olla hetkel, aga tavaliselt mitte," vastas Kathy enda küsimusele. "Sul ja igav? Endal rula kaasas. Miks peaks siis igav olema?"
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 20:47

"Ei, ega ma nii otseselt ei mõelnud, et üksik. Su eraellu ma ei sekku, sa olid lihtsalt hetkel üksi," Alex naeris ja rõhutas eriti sõna hetkel. "Ma iga päev rulatan, ega siin tänavatel hakkab sellega veidi igav küll. No ma saan aru, kui ta räägiks vot siis oleks vinge värk koos." Poiss muigas. "Mis sa siin siis muidu istud niimoodi üksinda. Ootad kedagi ?"
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 20:50

"Ega sa ei pea ju üksi rulatama," kommenteeris tüdruk seepeale. "Mu vend on ka skeiter, sõidab kohalikus skeitpargis pidevalt rula ja BMXga," lisas Kathryn. Tegelikult neidis ei oodanud kedagi, aga oli ju tore Alexit kahtlustama panna. "Võimalik."
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 20:55

"Ma vahest ikka seal ka jah," sellega mõtles ta ka kohalikku skeitparki. "Seal saab igast tüüpidega koos oldud, aga praegu on ta vist kinni, ma ei tea, kuna ma käin päeviti seal." Poiss muigas ja tõmbas käega korra läbi juuste. "Seljuhul ma ootan koos sinuga," lausus kutt naerdes.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 20:58

"Tänavatel on palju ohtlikum sõita ka," märkis Kath. Alexi teise lause peale tüdruk kortsutas kulmu. "Kas see mitte pole 24/7 avatud?" uuris ta. Kathy arust küll oli, kuna ta vend suutis vahel isegi öösiti kodunt välja hiilida ning rula jalge all skeitparki sõita. "Kas sa arvad, et see poleks kahtlane, et mingi suvaline kutt ootab minuga, kui mina oma poissi ootan?" küsis Kathryn. Tal polnudki kutti, aga noh, natuke nalja võis teha ju.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 21:05

"No võib-olla on tänavatel ohtlikum sõita ja võib-olla on see tõesti 24/7 avatud, egas ma nii kindel pole selles." Kui see Kathy nii kindlalt teab, ju ta siis on. Alex pole viitsinud vaadata neid aegu. Ta lihtsalt oletas. "Ma ei usu, et ma nii suvaline kutt ka sulle nüüd juba olen. Võiksin nagu tuttav olla juba. Ja kui ta peakski sul kunagi tulema, siis ma lihtsalt haitun ära," lausus Jacob muigega.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 21:09

"Ma olen üsna kindel selles," lausus Kath. "No, midagi sellist küll, aga minu kutile oleks see kahtlane vaatepilt," muigas tüdruk. Ah, aitab küll, kaua ta jahub sellega. "Okei, tegelikult ma ei oota kedagi. Tulin lihtsalt jalutama, kuna tööpäev lõppes täna varem ja tahtsin pisut rahu." Ja pargist oli seda rahu hea leida.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 21:13

"Väike valevorst," ütles Jacob mingil naljakal häälel ise samal ajal hullult naerdes. On alles vigurivänt. Peaaegu jäi Alex uskuma. "Kas ma segan sind oma sisemise rahu leidmisel ?" küsis Jake siis nalja pärast hästi ametlikul toonil.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 21:15

Kathryn naeris samuti. Talle meeldib teisi niimoodi haneks tõmmata. "Ei, tegelikult olen ma juba mitmeid tunde üksi olnud ja rahu saanud. Olekski aeg olnud pisut seltsi saada," vastas tüdruk sõbraliku muigega.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 21:18

"No seljuhul oli see ikka suht õige otsus, et ma sind niiöelda kõnetama tulin," muigas Alex. See tütarlaps Kathy oli ikka päris lahe tegelaskuju. "Kellena sa muidu siis töötad ?" küsis kutt niisama huvi pärast.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 21:23

"Uued tutvused pole pahad," muigas tüdruk. "Kareni pagariäris töötan pagari abilisena. Noh, köögis aitan kokata, vahel töötan leti taga teenindajana ka. See on mulle nagu praktika peale pagarieriala lõpetamist kolledžis. Enne kui ikka õige pagari töökoha endale saan," seletas Kathryn pikemalt enda töökohast. "Võin ma küsida, on sul mõni töökoht? Või oled sa ainult vabakutseline rulataja?" uuris Kath muigega. See viimane lause oli muidugi naljana mõeldud.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 21:35

"Uued tutvused pole kunagi pahad," lisas poiss muigega. "Ah, et pagar. Nojah ma olen siis niiöelda vabakutseline rulataja ja peale selle ka muusik. Ja peale nende asjade tuleb ju veel koolis ka käia mul," rääkis kutt. "See aasta läheb lõpuklass, kuna ma olen 18."
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 22:11

Mm, koolipoiss. Vot see oli seksikas. Ja just sellepärast, et Kathryn ise lõpetas kaks aastat tagasi keskkooli. "Muusik, jah. Oled sa kuulus? Enda arust pole küll sinust midagi kuulnud," lausus tüdruk. "Või teed kodus muusikavideosid ja paned youtube' üles?"
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Teis 19 Märts 2013, 22:16

"Eh noh, meil on tüüpidega oma bänd, eks me vahpeal käime kuskil esinemas. Me väga sellest kuulsusest ei hoole, mudu hakkab see kõmutamine ja midaiganes. Küll ükskord ka meie kuulsusehetk tuleb," ütles Alex muiates. Ega tal jah sellega kiiret pole. Bändi parematel lugudel on isegi Youtube's muusikavideod, aga seda ta mainima ei hakanud.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Teis 19 Märts 2013, 22:26

"Nojaa, aga kuulsusega on sellised lood, et mida rohkem kuulsust, seda rohkem fänne on," nentis tüdruk. "Ning oleks hea ju, kui teie esinemistel oleks massiivselt rahvast," lisas Kathy. Talle endale küll meeldiks, kui ta oleks muusik ja tal oleks hulganisti fänne. Ega Kath kuulsusest ei hooligi. "Kes sa siis bändis oled? Solist? Trummar? Kitarrist?" pakkus Kath, kes Alex võiks olla.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Kolm 20 Märts 2013, 07:45

"No eks meil neid ka ikka hulganisti jagub," ütles Jacob muiates. "Siin Missouris pole väga esinud, võib-olla sellepärast ei tea ja ega me jah neid lugusid veel nii väga massiliselt ei tee." Kuna Jake ja osad bändikaaslased käivad koolis ja neil on oma hobid, siis bändi tehtakse ka rohkem vaba aja veetmiseks, mitte elatise teenimiseks. "Minu alad on basskitarr ja laulmine, vabalt mängin ära ka sünteka ning suudan ka trummi mängida."
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Kolm 20 Märts 2013, 07:48

"Hulganisti, tõesti? Ma kordan, ma pole küll varem teist kuulnud. Ja kus te siis esinete?" uuris tüdruk endiselt sõbraliku tooni ning muigega. Kathryn'i silmis oli märgata pisikest õnnesära, kui ta kuulis, et Alex oskab ka trumme mängida. "Ma olen alati tahtnud õppida trumme mängima. Aga ma tean, et see ei tuleks mul välja, kuna mul pole absoluutselt musikaalsust ja rütmitunnetust."
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Kolm 20 Märts 2013, 07:59

"Kuna üks bändikaaslane elab siit suht kaugel, siis alguse saime tema vanemate üritustelt. Rikkad tüübid. Ja noh seal saime alguse," lausus Alex. "Ma olen väga vähestele siin linnas meie bändist rääkinud kuna ma eelistan siiski selles osas rahu. Screamy House, võib-olla oled Youtube'ist kuulanud ?" Kui kutt kuulis, et neiule meeldivad trummid, muigas ta. "Mulle meeldib neid aeg-ajalt ise kodus mängida."
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Kolm 20 Märts 2013, 08:05

OT: Kaks korda mainid, et seal saite alguse. Very Happy Lihtsalt tähelepanek. Very Happy

"Kuidas te üldse bändile laule mõtlete ja salvestamas käite ning muud taolist teete, kui bändikaaslane kaugel elab? Skype'i kaudu?" küsis Kath ning turtsatas hetkeks naerma. Järgmisel hetkel tema nägu muutus naeratusest totaalselt üllatunuks - ta poleks iial arvanud, et Screamy House on Alexi bänd. "Screamy House on s i n u bänd?" oli tüdruk siiani üllatunud. "Sa ei kujuta ette, kuidas ma teie muusikat armastan," ütles Kath surmtõsiselt, kuid fangirli stiilis karjuma pole veel hakanud.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Alex Jacob Williams Kolm 20 Märts 2013, 08:10

"No me sõidame tema poole. Muidu noh kellegil tuleb viisijupike ja siis hakkame laulu kokku panema, ja mõnikord tõesti skype' teel ka, kui me oleme alles alguses. Pärast sõidame siis jah, nagu juba öeldud tema poole või tema tuleb siia. Kuna ta ei käi koolis ja ei tööta ka, siis tal on selle koha pealt lebo." Kui Kathy üles aga, et talle meeldib nende bänd, muigas Alex. "Nojah, liikmete koha pealt me hoiame suht saladust," ütles ta muigega. "Ja see on tore, kui sulle meie muusika meeldib," lisas ta veel ning pilgutas silma.
Alex Jacob Williams
Alex Jacob Williams

Postituste arv : 48
Join date : 19/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Alex, Al, Jacob, Jake.
Amet (k.a õpilane): Õpilane.
Elukoht:

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Kathryn Hartman Kolm 20 Märts 2013, 08:13

"Ahsoo. Sa võiks mulle teada anda, kui teil kuskil esinemine on. Ma tuleks hea meelega vaatama," arvas Kath. Tegelikult oli ju Screamy House üks tema lemmikbände, seega oleks sinna vabalt fangirlima läinud. "Laula mulle midagi," sõnas Kathryn üsna lambist.
Kathryn Hartman
Kathryn Hartman

Postituste arv : 194
Join date : 18/03/2013

Tegelase leht
Hüüdnimi/ed: Kat, Katy, Kathy
Amet (k.a õpilane): Kareni pagariäri - pagari abiline
Elukoht: Sunset Beach Street 212

Tagasi üles Go down

Õhtul Empty Re: Õhtul

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele